GYMLIFE ACADEMY_logo.jpg

Pro Sportovní kluby

Spolupracujeme s firmami, kterým můžeme být přínosem a zlepšujeme jim zdraví.

Našim cílem je podpořit fyzické zdraví, kondici a pohybové schopnosti jako je správné držení těla, posílení hlubokého stabilizačního systému, zvýšení síly a obratnosti. Mimo tělesnou stránku věci klademe důraz pozitivní stav mysli a motivaci k tréninku.

Našim cílem je Vás naučit správným návykům tak, aby jste neměli potíže s bolestmi zad a kloubů, které jsou v naší společnosti tak rozšířené.

Tréninky tvoříme efektivní, kreativní a zábavnou formou. Hlavním přínosem je jejich vliv na fyzické a psychické zdraví.

Učíme základní principy, které můžete využívat po zbytek života a díky tomu se dokážete vyhnout mnoha zdravotním problémům.

V dnešní době je svět plný nedostatečně vzdělaných trenérů, kteří cvičí s dětmi, mládeži i dospělými ale neučí je principy správných pohybových návyků. My to chceme změnit.

V případě zájmu bychom se s Vámi rádi sešli a podrobněji probrali jakým způsobem pracujeme.

Naše tréninkové zázemí se nachází v gymnastické tělocvičně v Ostravě Výškovicích. Případně jsme schopni provádět tréninky v prostorách vaší firmy či jinde

Máme zkušenosti s:

• MFK Vítkovice (fotbalový klub)

• Fit a Fun Ostrava (aerobní klub)

• BK Ostrava (krasobruslařský klub)

• Příprava gymnastů na MČR ve sportovní gymnastice

• Příprava studentů na přijímací řízení na vysoké školy z gymnastiky

• Organizace a vedení workoutových tréninků pro veřejnost

• Vedení tréninků parkouru a freerunningu

• Práce s klienty ve fitness centru